29
gegužė
title
Gerbiami bičiuliai,gauname klausimų dėl dantų protezavimo kompensacijos - kam priklauso dantų protezavimo kompensacija ir kaip ją gauti?
*  Atvykite pas mus į kliniką konsultacijai!
Informuojame, kad nuo 2021 metų sausio mėnesio tiems, kas turi teisę protezuotis dantis Privalomojo sveikatos draudimo fondo  (PSDF) lėšomis, NEBELIKO  eilių dantų protezavimui.
* Po konsultacijos, gyd.odontologas, įvertinęs Jūsų situaciją, nukreips į pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos odontologą, kad Jūs užregistruotų į TLK elektroninę sistemą. Taip Jūs darėte ir anksčiau, tačiau dabar Jums iš karto išduoda „Pranešimą“, patvirtinantį, kad Jums paskirtos TLK lėšos protezavimui. Žinokite, kad netgi pametus šį dokumentą, elektroninėje sistemoje sprendimas išliks ir bus matomas Jūsų apsilankymo mūsų klinikoje metu.
* Kompensacijos suma nustatoma įtraukimo į Teritorinių ligonių kasų sistemą metu.
    Šiuo metu kompensuojama :
    pensininkams, neįgaliesiems ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos iki 620,92 euro,
    vaikams iki 18 metų – iki 316,88 euro.
    Retesniais atvejais, kai reikalingas sudėtingesnis ir brangesnis gydymas, kompensuojama suma gali siekti iki 1910,49 euro (nustato konsiliumas). Yra galimybė siųsti  mūsų pacientus konsilimui be eilės.
    „DOMSANA”   odontologijos klinika  yra sudariusios sutartis su visomis Lietuvos teritorinėmis ligonių kasomis dėl protezavimo kompensacijų.