PROTEZAVIMAS

Klinikoje DOMSANA protezuojame:
Metalo keramikos vainikėliais;
Bemetalės keramikos vainikėliais;
Cirkonio vainikėliais;
Keramikinėmis laminatėmis;
Keramikiniais įklotais/ užklotais;
Išimamais plokšteliniais protezais;
Išimamais minkštais plokšteliniais protezais.
Protezuojame ant implantų.
Kiekvieno žmogaus situacija yra labai skirtinga ir individuali, tačiau kokybiškai pagamintos restauracijos beveik nesiskiria nuo nuosavų dantų. Po konsultacijos su gydytoju būsite užtikrinti, kad pasirinkta restauracija Jums yra tinkamiausia!

PROTEZAVIMAS SU TLK KOMPENSACIJA

Informuojame, kad nuo 2021 metų sausio mėnesio tiems, kas turi teisę protezuotis dantis Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, NEBELIKO eilių dantų protezavimui.
* Po konsultacijos, gyd.odontologas, įvertinęs Jūsų situaciją, nukreips į pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos odontologą, kad Jūs užregistruotų į TLK elektroninę sistemą. Taip Jūs darėte ir anksčiau, tačiau dabar Jums iš karto išduoda „Pranešimą“, patvirtinantį, kad Jums paskirtos TLK lėšos protezavimui. Žinokite, kad netgi pametus šį dokumentą, elektroninėje sistemoje sprendimas išliks ir bus matomas Jūsų apsilankymo mūsų klinikoje metu.
* Kompensacijos suma nustatoma įtraukimo į Teritorinių ligonių kasų sistemą metu.
Šiuo metu kompensuojama :
pensininkams, neįgaliesiems ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos iki 620,92 euro,
vaikams iki 18 metų – iki 316,88 euro.
Retesniais atvejais, kai reikalingas sudėtingesnis ir brangesnis gydymas, kompensuojama suma gali siekti iki 1910,49 euro (nustato konsiliumas). Yra galimybė siųsti mūsų pacientus konsiliumui be eilės.
„DOMSANA” odontologijos klinika yra sudariusios sutartis su visomis Lietuvos teritorinėmis ligonių kasomis dėl protezavimo kompensacijų.

Registruotis konsultacijai galima telefonu :+370 690 33337

Grįžti atgal